Uprzejmie informujemy, że nasz serwis wykorzystuje pliki cookies.

Pozostanie na stronie oraz jej użytkowanie, wiąże się z akceptacją tych postanowień oraz zgodą na wykorzystanie plików cookies.

Zrozumiałem

Umów się na spotkanie   
796 729 420
9.00 - 18.00    

O nas

Naszym celem jest świadczenie pełnego zakresu usług związanych z zarządzaniem nieruchomościami i zarządzaniem przedsiębiorstwem, mających na celu maksymalizację zysku z inwestycji, przy możliwie najniższym poziomie kosztów z jednoczesną gwarancją wysokiego poziomu udogodnień.

Nasza praca zbudowana jest na przekonaniu, że ludzie stanowią drogocenny kapitał każdej firmy, natomiast inwestycja w ich zasoby przekłada się na zysk ekonomiczny i rozwój całej organizacji. Wiemy że najważniejszym zasobem innowacyjnym przedsiębiorstwa jest człowiek i to on świadczy o jego przewadze, rozwoju czy sukcesie. Naszą misją jest wzmocnienie pozycji konkurencyjnej naszych klientów, poprzez budowanie organizacji, adoptującej do zmiennych warunków funkcjonowania na rynku przedsiębiorstwa.

 

 

Oferta

 

Oferujemy kompleksowe usługi dostosowanie do indywidualnych potrzeb klienta. Wdrażamy najwyższe standardy zarządzania, a swoje relacje z klientami postrzegamy jako długotrwałe partnerstwo.

W zarządzaniu nieruchomościami proponujemy sprawne zarządzanie i administrowanie wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni mieszkaniowych i nieruchomości komercyjnych jak również kompleksowe przygotowanie lokalu do najmu oraz przeprowadzenie wszelkich formalności związanych z całym okresem wynajmowania.

Przyjęte nowoczesne zasady zarządzania i indywidualne podejście do klienta sprawiają, że w każdym realizowanym przez nas projekcie służymy klientowi sumą kompetencji i doświadczeń. Jesteśmy otwarci na nowe idee i kreatywni w rozwiązywaniu nietypowych, skomplikowanych problemów. Pomagamy w realizacji założonych celów i osiągnięciu sukcesu. Naszą najlepszą rekomendacją są zadowoleni klienci.

 

 

Szkolenia

 

Celem organizowanych przez nas szkoleń jest przekazanie niezbędnej wiedzy dotyczącej kontaktów z klientami, zasad efektywnego komunikowania się, organizacji czasu pracy oraz technik negocjacji. Na co dzień współpracujemy z wybitnymi ekspertami oraz najlepszymi szkoleniowcami. Wychodzimy z założenia, że jednocząc potencjał, doświadczenie własne oraz naszych partnerów jesteśmy w stanie zrealizować zadania pozornie nieosiągalne. Organizujemy szkolenia dla pracowników przedsiębiorstw oraz osób indywidualnych chcących podnieść swoją wiedzę.

Na Państwa życzenie zorganizujemy kompleksową akcję promocyjną, imprezę okolicznościową, otwarcie obiektu czy prezentację nowych produktów.